niedziela, 29 kwietnia 2012

Rozdział Piąty

                                                           *Olivia*

O...mój...boże... ja chyba byłam uwięziona w jakimś nieziemsko niesamowitym śnie, bo to nie mogło dziać się  naprawdę . Po prostu było to realnie niemożliwe . Harry Styles ten Harry podszedł do mnie w barze sushi ? Nie nie nie .
-Ekhem Olivia !- usłyszałam chrząknięcie Kat i poczułam jak kopie mnie pod stołem w nogę .
-Ała ! E to znaczy jasne siadajcie- powiedziałam i podsunęłam się by zrobić miejsce dla loczka, a moja przyjaciółka zrobiła to samo tyle, że obok niej usiadł Niall .
-To ten.. eee.. - Harry próbował coś z siebie wydukać ale nic mu z tego nie wychodziło . Dziwne . Czyżby się denerwował ? Zauważyłam lekkie rumieńce na jego twarzy . Jejku jeśli on ma rumieńce to jakiego ja muszę mieć buraka ?!
-Skąd jesteście ? - pomógł mu blondas
-Z Londynu . To znaczy Kat jest z krwi i kości angielką urodziła się tutaj, a ja jestem tak naprawdę polką ale od 5 lat mieszkam w Londynie- odpowiedziałam pewnie i ucieszył mnie fakt iż nie zaczęłam się jąkać.
-Super - powiedział niepewnie brunet . - A w jakim wieku jesteście ?
-Obie mamy 17 lat - tym razem do rozmowy włączyła się Katniss.
-Licealistkii - powiedział Nialler przeciągle i zaczął zabawnie poruszać brwiami na co ja wybuchłam śmiechem ale szybko się zamknęłam, bo wszyscy znajomi mówili mi, że mam odstraszający śmiech, a nie chciałam się zbłaźnić przed Harrym .
-Fajny śmiech - powiedział Styles i chyba uznał, że to było głupie bo strasznie się zaczerwienił.- matko Niall zupełnie zapomniałem ! Przecież o 13 mamy wywiad . Niestety musimy już iść- zaczął mnie przepraszać - Olivio dasz mi swój numer ? - zapytał trochę nieśmiało.
-Tak jasne , chwileczkę - wyciągnęłam telefon i szybko podałam mu swój numer w między czasie widziałam, jak Horan i Kat także wymieniali się swoimi numerami . Później chłopcy odeszli do swojego stolika . Widziałam tylko jak Harry tłumaczy coś chłopakom po czym wszyscy wstali z krzeseł i udali się do wyjścia .
-To była jakaś wielka porażka ! Chłopcy z One Direction dosiedli się do nas, a prze ze mnie wyszli po niespełna 10 minutach !- zaczęłam krzyczeć trochę za głośno bo pani, która sprzątała właśnie stolik chłopców dziwnie się na mnie popatrzyła .
-Ej mała to nie przez Ciebie . Daj spokój słyszałaś co powiedział lokowaty . O 13 mają wywiad a jest za piętnaście więc musieli już iść.
-Tak i nagle przypomniał sobie o bardzo ważnym wywiadzie . Pamiętaliby o nim na pewno i gdyby mieli mało czasu nie przyjechali by tu w ogóle .
-Przestań okej ? Mamy ich numery dziewczyno wiesz jakie z nas szczęściary ?! Pomyśl mogłybyśmy sprzedawać te numery napalonym fankom po stówce !- zaczęła się śmiać Kat, a po chwili ja jej towarzyszyłam .
-To byłby na prawdę niezły interes - zaczęłam chwalić przyjaciółkę - ale nie oni są tylko nasi !
-I to właśnie chciałam usłyszeć siostro . To teraz czas na zakupy !
-W drogę - odpowiedziałam i obie wyszłyśmy z restauracji . Kiedy szłam przez parking poczułam lekkie wibracje w mojej torbie . Sięgnęłam ręką i wydobyłam z niej mojego iPhone'a na wyświetlaczu zobaczyłam wiadomość od nieznanego numeru, treść była następująca "Cześć Oli, z pośpiechu nie podałem Ci swojego numeru . Przepraszam za to spotkanie strasznie się zbłaźniłem ale byłem trochę spięty . Trochę bardzo . Co powiesz na to abyśmy powtórzyli to ale tym razem tylko we dwoje ? Napisz kiedy Ci pasuje a ja się dostosuję . Proszę odpisz Harry ."  Jej nie spodziewałam się, że pierwszy do mnie napisze sądziłam, że tylko ja w tym towarzystwie czułam się spięta . Jednak się myliłam . Opisałam szybko na  ten sms i razem z Kat pojechałyśmy w stronę galerii .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak wiem kolejny krótki rozdział ale napisany na spontana w kilkanaście minut więc proszę bądźcie wyrozumiałe :D Jeśli coś wam nie pasuje lub chcecie coś dodać jestem otwarta na propozycje piszcie w komentarzach lub w wiadomościach możecie też tweetować : @weronikapr .  Dzięki za tyle wejść i za to, że czytacie te wypociny wielkie dzięki ! Roni ♥

wbijajcie też na bloga mojej przyjaciółki , sama go czytam i jest świetny więc polecam : http://dance-with-life.blog.onet.pl/

2 komentarze: